Jaanuar on planeerimise kuu. Kas sul on juba oma plaanid uueks aastaks tehtud?
Soovime aidata sul oma aastat paremini planeerida. Seega tõime välja 3 asja, mida peaks iga köietehnik 2020. aastal tegema.

  • Oma köievarustuse kontrollimine ning vananenud ja kulunud varustuse välja vahetamine.
    Seda peaks iga köietehnik tegema üks kord aastas, et tagada enda tööefektiivsus ja turvalisus kõrgustes. Tee sel aastal endale ka kingitus ja osta mõni töövahend, mida oled juba ammu soovinud. Skyproffi meeskond sai näiteks jõulude puhul Petzl Spatha noad, mida on mugav karabiiniga kinnitada.
  • Oskuste-teadmiste täiendamine
    Iga inimene peab regulaarselt oma “saagi teritama” – oskusi lihvima ja uusi teadmisi saama. Ainult nii tagad enda konkurentsivõime kiirelt areneval turul. Ennast tasub täiendada muidugi IRATA tehnikates, aga lisaks ka mõnes muus valdkonnas, näiteks värvimises, monteerimises, katuse- või elektritöödes jne.
  • Osalemine rope access võistlusel Skyproff Cup 2020
    Tööstusalpinisti ametiga tuleb kaasa vajadus pidevalt köietehnika harjutusi läbi teha ja harjutada, et need meelest ei läheks. Selleks on hea võimalus osaleda Eesti ainsal köietehnikute võistlusel Skyproff Cup 2020, mis toimub 7. märtsi  ja profid võistlevad seekord algajatest eraldi, et kõigil oleksid ausad šansid. Huvi korral loe lisa ja registreeru siit!

Kas sina leidsid siit listist midagi, mida sellel aastal kindlasti proovida?

OSALE KÖISLIGIPÄÄSU KOOLITUSEL