Betoonkonstruktsioonide
värvimine

Betoonkonstruktsioone on vaja aeg-ajalt värvida, et need kestaks aastaid, oleksid vastupidavad, funktsionaalsed ja näeksid esteetilised välja. Oskuslikult valitud värvid ja asjatundlikult teostatud värvimistööd kaitsevad betooni hävimise ja keskkonna negatiivsete mõjude eest.

Mida me pakume?

1. samm: ettevalmistus

Puhastame pinna vanast värvist (kui konstruktsioon on eelnevalt värvitud) ja kaitseme tööstusliku saaste eest. Terasharjaga eemaldame pinnalt tolmu ja lubjakihi, survepesuriga õlised saastejäägid ning liivapritsiga tsemendijäägid. Raudbetoonpinnad tuleb enne värvimist ka karestada. Selleks kasutame liivapritsi. 

Fassaadi puhastusteenused
Fassaadi puhastusteenused

2. samm: erisustega arvestamine

Betooni saab katta ainult siis, kui sellel puuduvad ebatasasused. Seega täidetakse kõik augud ja muud ebatasasused vastava seguga. Vajadusel teostame pinna hüdroisolatsiooni. Seda on vaja, kui pind puutub kokku niiskusega. Juhul, kui betoonkonstruktsioonis esineb korrodeerunud metalli, katame selle eelnevalt korrosioonivastase vahendiga.

3. samm: värvimine

Kasutame värve, mis ei lase niiskust läbi, kuid samas ei takista betooni alumistes kihtides olevate aurude väljumist. Parima tulemuse saamiseks peaks ilm olema pilvine, veidi tuuline ja kuiv. Ei ole soovitatav värvida kuuma ilmaga, mil kuivab värv päikese tõttu liiga kiiresti, ega õhtuti, mil suureneb õhuniiskuse tase.

Aknapesu

Tellimine

Helista või saada SMS: 5850 2424

või

ESITA PÄRING

Tutvu meie tehtud töödega!

PORTFOOLIO

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.