HOOLDUS JA PUHASTUS– SEAL KUHU TEISED EI PÄÄSE

 

Fassaadi puhastus

 

Fassaadi pesu pesuri ja pesuainetega. Betoon, kivi, klaas, plekk ja krohvitud fassaadid. Mustuse, sambla ja vetikate eemaldamine ja kaitseainetega katmine. Peale puhastust saab fassaadi värvida.

 

VAATA LISAKS
Building Cleaning Algae Copy e1492589742132 Hooldus  ja puhastusteenused kõrgustes
Akende pesu pesemine puhastus tööstusalpinism kõrgtööd skyproff vahendid 3 Hooldus  ja puhastusteenused kõrgustes

Akende pesu

Traditsiooniline akende pesu tähendab tänavatolmu eemaldamist svammi ja kummiga. Svamm aitab mustuse aknaküljest lahti saada ning kummiga tõmmatakse klaas puhtaks ja kuivaks. Linnu väljaheited eemaldatakse kraabitsaga ja raamid käiakse lapiga üle.

 

VAATA LISAKS

Katuse pesu

Katuse pesu kõrgsurve pesuriga või liivapritsiga. Kivikatused ja plekk-katused. Sambla eemaldamine ja samblatõrjega katmine. Peale puhastust saab teha katuse värvimist.

 

VAATA LISAKS
Katusepesu e1494411546931 Hooldus  ja puhastusteenused kõrgustes
small steel grain silos Hooldus  ja puhastusteenused kõrgustes

Mahutite puhastus

 

Mahutite välimine puhastus tolmus, õlist, rasvast või muudest jääkidest. Mustad mahutid korrodeeruvad kiiremini ning nende eluiga lüheneb. Õlide puhul on veel lisaks tuleoht. Tänu heale ligipääsule saame puhastada mahuteid väga efektiivselt, nii sees kui väljast. Survepesurid ning vastavalt mustusele valitud puhastusained, teevad pinna puhtaks.

 

VAATA LISAKS

Tolmu eemaldamine

 

Tolmu eemaldamine ja fermide puhastamine. Katuse all olevate konstruktsioonid,lambid,  kaablirennid, fermid ja ventilatsioon koguvad enda peale tolmu. Kui tolmu kogus muutub liiga suureks, tekib tolmu plahvatuse oht. Lisaks tekitab tuuletõlmbusega alla kukkunud tolm kvaliteedi probleeme tootmises.

VAATA LISAKS
Toompuiestee 24 RMK maja sisepuhastus kõrgtööde ehitusalpinism 1 Skyproff kõrgtööd ehitusalpinism tööstusalpinism e1489157330546 Hooldus  ja puhastusteenused kõrgustes
Paldiski tuulepark kõrgtööde ehitusalpinism 3 Skyproff kõrgtööd ehitusalpinism tööstusalpinism e1489157859391 Hooldus  ja puhastusteenused kõrgustes

Õnnetuse järgne puhastus

 

Seinte, lagede ja seadmete puhastus.  Põlengust tekkinud tahma ja jääkide eemaldamine. Õli, rasva ja muude vedeleike eemaldamine pärast leket.

VAATA LISAKS

Rooste eemaldamine ja korrosiooni tõrje

 

Pindade puhastamine vanast värvist. Rooste eemaldamine vastavalt nõutud puhastusklassini (Sa 2, St 2,5).  Kõrgsurvepesuriga, pesukeemiaga, liivaprits puhastus, märg liivaprits, käsitisi puhastamine.

VAATA LISAKS
Smuuli tee mast kõrgtööde ehitusalpinism 9 Skyproff kõrgtööd ehitusalpinism tööstusalpinism e1489158679194 Hooldus  ja puhastusteenused kõrgustes

VAATA TEHTUID TÖID

 

TELLI KOHE

Miks valida Skyproff?

7+ aastat kogemust. Oleme selle aja jooksul mitmeid kordi eksinud, saanud õppetunde ja teame kuidas neid vigu vältida.

Töid tehakse vastavalt rahvusvahelistele standarditele.

Ligipääs ei ole takistus.  Leiame lahenduse ka raske ligipääsuga kohtadele, sest kasutame ehitusalpinismi, tõstukeid, tellinguid või pesemistokke.

Töid teostavad professionaalsed ja kogenud tehnikud, kes omavad vajalikku väljaõpet ning ettevõttel on tegevus kindlustatud.

Meie kliendid

Meie maja aknad on kenasti puhtad. Jäime väga rahule, kuigi ilm juhtus olema ikka väga, väga kuri.
Ei oleks imestanud kui töö oleks sel päeval jäänud pooleli. Toredad ja sõbralikud tööteostajad on alati veel ” boonuseks”. Aitäh!

Ingel Kaar, Kentmanni 9

Tööde hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea! Soovitame kindlasti!

Uku Ansper, Pärnu mnt 135

Meie jaoks on oluline operatiivne tegutsemine. SkyProff reageeris kiiresti ja töö sai kohe tehtud.

Lili Silk, Eesti Pank

Tegutseti kiiresti ning asjaajamine oli paindlik. Oluline, et peeti kinni antud lubadustest ja tähtaegadest. Soovitan – meie jäime rahule

Erik Liiv, Karsti 1 KÜ

Soovitus kõigile, kutsuge hooldustöid tegema Skyproff meeskond. Firmade tööst, kel on vähesed kogemused ja halvad tööriistad, tuleb rohkem kahju kui kasu.

Aili Roonid, Mailill KÜ