KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE

Pikem töökirjeldus

Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis. Oma töös oleme spetsialiseerunud ehitusalpinismi (rope access) meetodile, mis on turvaline alternatiiv tõstukitele ja tellingutele. Eesti meeskonnas on 15 liiget ja teenuseid pakume üle Euroopa. Oleme hea krediidireitinguga ning kiiresti kasvav ettevõte (Gasell 2017), mis teenindab suuri tööstusettevõtteid (Eesti Energia, VKG, Enefit, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Pindi, Krausberg, Kvatro, Dusmann, ISS, SOL). Meie poole pöördutakse keeruliste probleemidega ning oodatakse asjatundlikku lahendust. Meie teenuste alla kuuluvad inspektsioon, puhastus, parandus, paigaldus ja värvimine kõrgustes.

Seoses ettevõtte kasvuga on meil vaja abi.

Sinu ülesanneteks on klientidega sisuliste vestluste pidamine ja täpselt jäädvustatud informatsioon. Sinu eesmärk on tekitada klientidele tunne, et nad on hoitud ning teisel pool on usaldusväärne, sõbralik ja asjatundlik meeskond.

On perioode, mil tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Aeg-ajalt pead investeerima enda vaba aega, et arendada uusi oskusi. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole Sinu kohustused, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks. Töö on väljakutsuv ja arendav.

Pakume:

  • Kokku saab leppida fikseeritud kuutasu või tunnipõhise arvestuse. Tasu saab teenida nii eraisiku kui ettevõttena.
  • Anname Sulle laua, arvuti ja telefoni. Vajadusel saab kasutada firma autosid. Soovi korral saab töötada ka kodus (kui tööks on olemas privaatne ja vaikne ruum).
  • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%) ning toredad ühisüritused meeskonnaga.

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine tasuta.

Meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks, firmaürituseks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Arendav töökoht ja ametlik sissetulek.

Tulevikuplaanid:

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui soovitakse professionaalset kõrgtööde teenust. Plaanis on kasvada 30% aastas, kindlustada lepinguid Lääne-Euroopa turgudel, olla hea tööandja ning saada tuntuks kui usaldusväärne bränd.

Kui Sul on julgust astuda vastu väljakutsetele ja kasvada meiega koos maailmatasemel ettevõtteks, siis kandideeri juba täna!

KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE