Jõulude eel ei tohi unustada, et kõige olulisem on veeta pühadeaeg oma kallite inimestega koos ja luua ühiseid mälestusi. Kingituste tegemine on samuti üks tore traditsioon. Kingitustel on mõte aga ainult siis, kui need tehakse südamest ja läbimõeldult.

Siinkohal toome välja mõned ideed, mida võiksid hinnata väljas külma käes füüsilist tööd tegevad inimesed – näiteks ehitajad, arboristid, teetöölised. Paljud mõtted on juba Skyproffi enda meeskonna poolt testitud ja heaks kiidetud!

Soojas püsimiseks:

  • Mugav soe pesu
  • Kvaliteetsed töökindad ja müts

Riietusesemete puhul vali esemed, mis on hingavast materjalist, kestavad kaua ning mida on kerge hooldada. Parim soe pesu on valmistatud meriinovillast. Kindlasti tasub esmalt vaadata töö- ja matkariiete kauplustesse (näiteks Tamrex, Matkasport) ning küsida soovitusi teenindajatelt.

  • Lekkimiskindel termos

Skyproffi meeskond soovitab Contigo termoseid, millel on topeltlukk igasuguste lekete vältimiseks! Nipp, kuidas termoses kuum jook kauem soojana püsib: täida termos keeva veega, hoia veidi aega ja kalla vesi välja. Alles siis täida termos meelepärase kuuma joogiga. Kuna termos on seestpoolt juba soe, hoiab see kauem temperatuuri kõrgel. Samuti on hea nipp võtta kaasa kuuma toitu näiteks selle toidutermosega.

  • Saapa- ja kindasoojendajad

Esimesena kannatavad külma ikka varbad ja sõrmed. Isegi aktiivselt töötades ei piisa alati vereringest jäsemetes sooja hoidmiseks. Siinkohal on abi lihtsasti kasutatavatest soojapakikestest, mille saab pista saapa või kinda sisse. Kindlasti vali variant, mida ei pea enne kasutamist mikrolaineahjus soojendama.

Kasulikud vidinad:

  • Päikesepaneelidega laadija nutitelefonidele, GPS-kelladele ja teistele väikeseadmetele. See võib päästa lausa elusid, kui näiteks külmaga telefoni aku tühjaks saab ning on vaja kutsuda abi.
  • Iga töömehe jaoks on suurepärane abivahend karabiin – näiteks selline. Objektil olles on väga mugav karabiini külge näiteks võtmeid, telefoni, nuga või muud pisividinaid riputada.  

Tööjõu hoidmiseks:

  • Vitamiinide ja mineraalide pakett

Füüsilise töö tegijale on kindlasti abi näiteks magneesiumist, mis aitab ära hoida lihaskrampe ja -pingeid. Talvisel ajal on hädavajalik ka D-vitamiin. Täpsemaid soovitusi tasub aga küsida arstilt või apteekrilt.

  • Spaa-pakett

Parim viis akusid laadida ja pingeid maandada on nautida sauna, ujumist ja massaaži. Veelgi parem on seda teha kellegi kalliga koos. Enne jõule teevad mitmed spaad ja hotellid eripakkumisi, millel tasub silma peal hoida. Head veebilehed pakkumiste leidmiseks on näiteks Hotelliveeb.ee ning Kingitus.ee.

  • Erialased koolitused

Selleks, et tööturul atraktiivsem olla ning töövõimalusi mitmekesistada, tasub end pidevalt arendada ja uusi asju õppida. Miks mitte vaadata kõrgtööde poole? Selleks aga, et töö tegemine ohutult kulgeks, tasub teada kõrgtööde ja redelite peamisi riske ning kuidas neid ennetada. Kui pole täpselt teada, mis koolitus ehitusmehele enim võiks sobida, saada ta Skyproffi tasuta infotunnile – uusi teadmisi saab ta sealt kindlasti!

Loodame, et saite siit mõned ideed kasulike ja nauditavate kingituste tegemiseks. Soovime kaunist ja rahulikku pühadeperioodi!