Kui sa veel ei tea, mis on Skyproff Cup, siis loe edasi. Tegemist on Eesti ainukese köietehnikute võistlusega. Üritus toimub juba kolmandat korda ning on saanud osaks meie ettevõttekultuurist ja eesmärgist teha köietöid ohutult. Sel aastal on võistluse ülesehitus ausam (osalejad jaotatakse kogemuse järgi kolme kategooriasse).

Võistluse sisu kohta saab rohkem lugeda veebilehelt.

Siin on mõned põhjused, miks võistlusel osaleda:

 • Hea võimalus tutvuda oma valdkonna tegijatega
  Võistlusele tulevad kokku erinevate oskustega köietehnikud nii Eestist kui välismaalt. Skyproff Cup on parim üritus Baltikumis, et oma valdkonna tegijatega võistelda ja vabas õhkkonnas juttu puhuda.
 • See on nagu ülisoodne täiendkoolitus
  Värskendad juba olemasolevaid teadmisi ja oskusi ning õpid teistelt ka uusi nippe. Võistlus on aga “päris” täiendkoolitusest palju lõbusam, soodsam ja ajaliselt kontsentreeritum.
 • Pane end proovile ja kompa oma piire
  Kuna tegemist on ikkagi võistlusega, siis paned sa end ühel või teisel viisil proovile. Ülesanded nõuavad näiteks kiirust, köietehnikate oskamist, turvalisuse ja ohutuse tagamist ning jooksvalt erilahenduste väljamõtlemist.
 • Auhinnad
  Mainima peab ka võitjate magusaid auhindu. Hoia end Skyproff Cup tegemistega kursis ning saa teada, kes on selle aasta peasponsorid. Lisaks saab iga osaleja kingikotikese ja kvaliteetse spordisärgi.

Jooksvalt lisame infot ürituse kodulehele ning Facebooki lehele.

loe võistluse kohta täpsemalt!