KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE

Pikem töökirjeldus

Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis. Oleme spetsialiseerunud akende pesule kõrgustes, mille üks alternatiiv on teleskoopvarrega pesemine. Eesti meeskonnas on 15 liiget ja teenuseid pakume üle Euroopa. Oleme hea krediidireitinguga ning kiiresti kasvav ettevõte (Gasell 2017), mis teenindab suuri tööstusettevõtteid (Eesti Energia, VKG, Enefit, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Pindi, Krausberg, Kvatro, Dusmann, ISS, SOL). Meie teenuste alla kuuluvad akende pesu, puhastus, parandus ja hooldustööd keerulise ligipääsuga kohtades. Meie teha on just keerulisemad projektid, seega kliendid ootavad meilt asjatundlikku lahendust.

Seoses ettevõtte arenguga otsime oma meeskonda aknapesuproffi!

Sa tead, et see töö on sinu jaoks, kui sa oled hea planeerija – näiteks jõuad kohtumistele alati natuke varem ja oled hästi ette valmistunud. Sa aimad, millised takistused võivad tööl tekkida, ning pakud lahendusi. Sulle meeldib arutada tööde kulgemist oma ülemuse, kliendi ja meeskonnaga ning hoiad neid asjade käiguga kursis.

Võtad initsiatiivi, et muuta enda tööd sujuvamaks ja efektiivsemaks. Sulle meeldib hoida asju enda ümber korras ning õigel kohal. Sul ei ole vahet, kas töötad mitu kuud ühel objektil või on iga päev erinev. Sulle pole oluline, kas paistab lõõmav päike või puhub jäine tuul – annad endast alati 100%. Kasuks tuleb füüsiliselt hea vorm, juhiload ja inglise keele oskus.

Me ei oota kogemust akende pesu alalt – õpetame sobivad kandidaadid ise välja!

Sinu väljakutseks on leida optimaalne lahendus piiratud ressurssidega pidevalt muutuvas keskkonnas. On perioode, mil tellimusi või projekte on korraga mitmeid ning tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole sinu kohustuste seas, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks (nt suhelda töötsooni parkinud autode omanikega). Töö on väljakutsuv ja arendav.

  • Otsime üle keskmise tegijat ja oleme valmis maksma üle keskmise tasu.
  • Kokku saab leppida fikseeritud objektipõhise või tunnipõhise arvestuse.
  • Anname Sulle tippklassi varustuse, tööriided ning võimaluse kasutada tööautot.
  • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%).

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine on tasuta.

Meie meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Tulevikuplaanid

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui soovitakse professionaalset kõrgtööde teenust. Plaan on kasvada 10-20% aastas, kindlustada lepinguid Lääne-Euroopa turgudel ning olla tuntud kui hea tööandja ja usaldusväärne partner.

Tegemist on hooajalise tööga (kevadest varasügiseni). Tokipesu ei ole kõrgtöö, seda tehakse maapinnalt.

Laiemate oskustega inimesele oleme leidnud tööd ka hooajaväliselt. Kui koostöö sujub, võiks arvestada 3-5 aastase koostööga.

Kandideeri juba täna!

KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE