Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis, mis on tuntud kui usaldusväärne bränd. Oma töös oleme spetsialiseerunud ehitusalpinismi (rope access) meetodile, mis on turvaline alternatiiv tõstukitele ja tellingutele. Eesti meeskonnas on 15 liiget ja teenuseid pakume üle Euroopa. Oleme hea krediidireitinguga ning kiiresti kasvav ettevõte (Gasell 2017), mis teenindab suuri tööstusettevõtteid (Enefit, Utilitas, VKG, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Krausberg, Kvatro, Dusmann, SOL). Meie poole pöördutakse keeruliste probleemidega ning oodatakse asjatundlikku lahendust. Meie teenuste alla kuuluvad inspektsioon, puhastus, parandus, paigaldus ja värvimine kõrgustes.

 

Seoses ettevõtte kasvuga on meil vaja abi.

Sinu väljakutseks on luua stabiilsust pidevalt muutuvas keskkonnas. Tellimuste hulk võib paari päevaga mitmekordistuda ning sellega muutuvad prioriteedid ja tööülesanded. 

On perioode, mil tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Sa pead jälgima, et protsessid toimiksid, ja kontrollima tulemusi. Aeg-ajalt pead investeerima enda vaba aega, et arendada uusi oskusi. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole Sinu kohustused, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks. Töö on väljakutsuv ja arendav.

 

Pakume:

  • Kokku saab leppida fikseeritud kuutasu või tunnipõhise arvestuse.
  • Üle keskmise tegijale üle keskmise tasu!!
  • Anname Sulle laua, arvuti ja telefoni. 
  • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%).

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine tasuta.

Meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks, firmaürituseks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Arendav töökoht ja ametlik sissetulek.

 

Tulevikuplaanid:

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui on vaja spetsialiste kõrgustes. Plaanis on kasvada 20% aastas, kindlustada lepinguid Lääne-Euroopa turgudel ja olla hea tööandja.

Kui Sul on julgust astuda vastu väljakutsetele ja kasvada meiega koos maailmatasemel ettevõtteks, siis kandideeri juba täna!

Kandideerimiseks palun vajuta siia