78986286_10156804378768170_5962738633596207104_n

Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis. Oma töös oleme spetsialiseerunud ehitusalpinismi (rope access) meetodile, mis on turvaline alternatiiv tõstukitele ja tellingutele. Eesti meeskonnas on 15 liiget ja teenuseid pakume üle Euroopa. Oleme hea krediidireitinguga ning kiiresti kasvav ettevõte (Gasell 2017), mis teenindab suuri tööstusettevõtteid (Eesti Energia, VKG, Enefit, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Pindi, Krausberg, Kvatro, Dussmann, ISS, SOL). Meie poole pöördutakse keeruliste probleemidega ning oodatakse asjatundlikku lahendust. Meie teenuste alla kuuluvad inspektsioon, puhastus, parandus, paigaldus ja värvimine kõrgustes.

Seoses ettevõtte kasvuga on meil vaja abi!

SINU ÜLESANDED JA EESMÄRK

Sinu ülesandeks on ettevõtte operatiivjuhtimine ja strateegia ellu viimine, mille lõppväärtus kasumlik ja efektiivne organisatsioon. 

Selle saavutamiseks on sul vaja:

1) mõõta võtmenäitajaid (KPI), 

2) näha ette võimalike takistusi (RETRO ja SPRINT), 

3) probleeme jooksvalt likvideerida,

4) arendada tootmisprotsesse (FLOW). 

Protsesside töös hoidmiseks kasutame kanbani põhimõtteid ja tööriistu ning sinu vastutus on nende töös hoidmine ja lihvimine. Lisaks on sul vaja pidada läbirääkimisi meeskonna, koostööpartnerite, tarnijate ja klientidega ning sõlmida üheselt mõistetavad kokkulepped. Vajadusel lahendada lepingust kõrvale kaldumised ja pakkuda lahendusi.

Kindlasti on sul vaja hoida kätt pulsil finantsidel ja üldisel meeskonna motivatsioonil. Mõnikord on vaja väljakutsetele leida loovaid lahendusi või mõni kommunikatsiooni veast tekkinud emotsioon maha jahutada.

On perioode, mil tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Aeg-ajalt pead investeerima enda vaba aega, et arendada uusi oskusi. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole Sinu kohustused, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks. Töö on väljakutsuv ja arendav.

Heade tulemuste saavutamiseks on vajalikud järgmised oskused ja omadused

 1. Kalendri kasutamine
 2. Prioriseerimine
 3. Läbirääkimise oskused ja sõbralik suhtlus
 4. Muutustega toimetulek
 5. Väga heal tasemel arvutioskused (pimetrükk, erinevad tarkvarad, automatiseerimine)

PAKUME

 • Kokku saab leppida fikseeritud kuutasu või tunnipõhise arvestuse. Tasu saab teenida  eraisiku või ettevõttena
 • Lisa puhkusepäevad
 • Osaluse optsioonid staažiga
 • Boonused heade tulemuste eest
 • Anname Sulle laua, arvuti ja telefoni.
 • Ühe päeva nädalas saab töötada ka kodus (kui tööks on olemas privaatne ja vaikne ruum)
 • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%) ning toredad ühisüritused meeskonnaga

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine tasuta.

Meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Arendav töökoht ja ametlik sissetulek.

TULEVIKUPLAANID

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui soovitakse professionaalset kõrgtööde teenust. Plaanis on kasvada 30% aastas, kindlustada lepinguid Lääne-Euroopa turgudel, olla hea tööandja ning olla tuntud kui usaldusväärne bränd.

Kui Sul on julgust astuda vastu väljakutsetele ja kasvada meiega koos maailmatasemel ettevõtteks, siis kandideeri juba täna!

KANDIDEERIMISEKS VAJUTA SIIA