Koolitused

TÖÖOHUTUS KÕRGUSTES

VAATA LISAKS

KANNATANU PÄÄSTMINE

KÜSI PAKKUMIST

VARUSTUSE INSPEKTSIOON

KÜSI PAKKUMIST

EFEKTIIVSED TÖÖMEETODID

KÜSI PAKKUMIST

IRATA KOOLITUS

VAATA LISAKS

KÕRGTÖÖD TASE 1

KÜSI PAKKUMIST

KÕRGTÖÖD TASE 2

KÜSI PAKKUMIST

KÕRGTÖÖD TASE 3

KÜSI PAKKUMIST

Osale TASUTA infotunnil

 Riskid kõrgustes töötamisel ja kuidas neid maandada!

VAATA LISAKS
0
0
0
Päeva
0
0
Tundi
0
0
Min
0
0
Sek

Toimub 18. mai 2017
Kell 9:57-12:00

Aadressil Kopli 35, Tallinn.

Kõrgtööde tööohutus koolitused

7 aastat kogemust kõrgtööde valdkonnas
Kogenud ja tunnustatud kõrgtööde partner mitmetele haldus-, tootmis- ja ehitusfirmadele. Tänu pikale praktikale ja rahvusvahelisele väljaõppele, oleme omandanud teadmisi mida on väärt ka teistele jagada. Mitmeid meie teenuse kliendid on palunud nõu ja abi enda tööohutuse parandamiseks. Klientide soovidele vastu tulles, oleme kokku pannud kõrgtööde ohutus koolitused ja ehitanud välja koolituskeskkuse praktiliste harjutuste tegemiseks. Meie koolitused väga praktilised ja ka klassiruumis tuleb käed külge panna. Koolitajad on suure töökogemusega ning kokku puutunud väga mitmekülgsete töödega.
KÜSI PAKKUMIST
Toomas Holmberg
Toomas Holmberg
IRATA Level 3
IRATA Trainee Instructor
Eesti Olümpiakomitee ERK 6 Alpinismivanemtreener
Praktiseerinud kõrgtöid 15 aastat
Kõrgtööde koolitaja 8 aastat

OSALEJATE TAGASISIDE

Meeldis põhjalik instruktaas ja abivalmis koolitaja.  Soovitan kindlasti mõnele tuttavale, kellel on vaja kõrgustes tööd teha.

I liked how the instructor was teaching. Everything was explained to small details. I got new useful experiences to climb and rescue other people at height. I recommend this course to my friends because you never know when you need this experience in your life.

Saime veidi teisest vaatevinklist näha mastironimist ja ohutust. Ohvri rollis oli väga ebamugav olla. Kindlasti oli tegemist silme avardava kogemusega. Paljude pääste ja muude tööde mõistmine (milline see tegelikult on).

Meeldis praktilise töö osa. Oli palju kasulikku igapäeva töös kasutamiseks.

Koolitaja praktilised kogemused olid väga head.  Arvan, et tegu on kasuliku kursusega.

Meeldis juhendaja kompetentsus ja kogemus reaalses situatsioonis. Ainukeseks negatiivseks asjaks on asukoht – võiks olla kergemini leitav. Üldiselt soovitan kindlasti koolitus kõikidel läbi proovida.

Praktiline osa oli peamine ja vähem oli laua taga istumist. Instruktoreid oleks võinud olla 2, et oleks olnud intensiivsem. Üldiselt on minu arust kursus vajalik läbida kõikidel kõrgtöödega tegelavatel isikutel.

Koolitaja oli pädev, andis asjalikku nõu varustuse suhtes.

Praktiline pool oli OK ning juhendaja oli pädev. Tundub, et kõik oli korras ning ei vaja täiustamist, võib-olla oleks võinud rohkem valgust olla. Kindlasti soovitan sõpradele, kui kellegil peaks vajadus tekkima.

UUDISED

Raske tööõnnetus Kohtla-Järvel: VKG töötaja kukkus 29 meetri kõrguselt alla

By | veebruar 1st, 2017|Kategooriad: Tööohutus|

26. oktoobril sai politsei teate, et Kohtla-Järvel Järveküla teel juhtus õnnetus, kus tööülesannete täitmisel kukkus 29 meetri kõrguselt alla elektritööline. Õnnetus juhtus Viru Keemia Grupi (VKG) Energia tootmisterritooriumil kella 14.30 ajal ning tegemist oli VKG-s [...]

Registreeritud tööõnnetused 2015

By | veebruar 1st, 2017|Kategooriad: Koolitus, Tööohutus|Sildid: , , , , , |

2015. a teatati Tööinspektsioonile 4774 tööõnnetusest, millest 3800 juhul said töötajad kerge kehavigastuse, 958 juhul raske kehavigastuse ning 16 tööõnnetust lõppes töötaja surmaga. Võrreldes 2014. a kasvas registreeritud tööõnnetuste arv 130 juhtumi võrra. Muret teeb, [...]

Küsi koolituste kohta rohkem infot!

KIRJUTA

MEIE KLIENDID

Võta meiega ühendust!

Skyproff hoolitseb Sinu eest

KIRJUTA