Aknapesu – kõige efektiivsemal viisil!

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega  kõrgtööde ettevõte, kes omab 7 aastast kogemust. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning  sõbralikku kliendikogemust.

Aknapesu pakkujana oleme Eesti üks juhtivaid ettevõtteid teenindades aastas ligi 300 rahulolevat klienti. Oleme professionaalid ning teeme oma tööd hingega!

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Olema Eesti suurim aknapesu ettevõte. Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi järgi (IRATA) ja lisaks veel spetsialisti väljaõpped tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlike meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse ning teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, tuleb maksumus soodsam ja töökvaliteet on garanteeritud.

traditsiooniline aknapesu

Traditsiooniline aknapesu

Traditsiooniline aknapesu tähendab tänavatolmu eemaldamist svammi ja kummiga. Svamm aitab mustuse aknaküljest lahti saada ning kummiga tõmmatakse klaas puhtaks ja kuivaks. Linnu väljaheited eemaldatakse kraabitsaga ja raamid käiakse lapiga üle. Loe edasi…

KÜSI PAKKUMIST!

Aknapesu alpinistlikul meetodil

Tegemist on traditsioonilise akende pesemise meetodiga, kuid aknale lähenetakse köite abil ehk ehitusalpinismi meetodil. Töid teostame traditsioonilisel akende pesu viisil nii sise- kui ka välisruumides.  Loe edasi…

KÜSI PAKKUMIST
Aknapesu alpinistlikul meetodil
Aknapesu teleskoop vardaga

Aknapesu teleskoop vardaga

Kuni 5 korruselisi maju pestakse teleskoop vardaga, mille otsas on hari. Harja peale jookseb peale puhtaks filtreeritud vesi. Aknaid pestakse harjaga üles ja alla nühkides. Hari hõõrub mustuse pinna küljest lahti ja veevool loputab aknad puhtaks.
Aknad jäävad esialgu märjaks aga filtreeritud vesi ei jäta kuivades jälgi. Loe edasi…

KÜSI PAKKUMIST

Eripesu ja ehitusjärgne puhastus

Tavaliselt mõeldakse eripesu all ehitusjärgset või esmast pesu, kuid võib eripesu võib ka hiljem vaja minna.
Kui klaasil on muud ained ja kemikaalid (värv, vaha, vaik, krohv, silikon, makrofleks, õlid, liim, kleepekad, rooste, betoon jne), mis ei tule tänava tolmust või lindudelt, siis nende eemaldamine on eripesu. (Sarnaselt autopesule,ei kuulu pigi eemaldamine tava pesu sisse). Loe edasi…

KÜSI PAKKUMIST
Eripesu
0+
AASTAT ÕPPETUNDE
0+
OBJEKTI AASTAS
0+
RAHULOLEVAT KLIENTI
0
KINDLUSTUS

Tehtud tööd

VAATA ROHKEM

Kliendi tagasiside

Arkaadia
Brem
Kvatro
CityHaldus
ISS
Dussmann