Miks on tolmu eemaldamine oluline?

  • Suurtes lao- ja tootmishoonetes võib kõrgetesse kohtadesse kogunenud tolm ja mustus muutuda ohtlikuks nii töötajate tervisele, toodangu kvaliteedile kui ka kogu hoonele (tolmuplahvatus).

  • Tolmuplahvatuste risk on suurim tööstustes, kus kasutatakse tolmavaid tooraineid või tekib tootmisprotsessis mehaanilise töötlemise käigus tolm. Näiteks toiduainetööstus, kus kasutatakse lendlevaid tooraineid nagu jahu ja suhkur või puidutööstus, kus tekib saepuru.
  • Kvaliteediriskid tööstusharudes, kus kõrgetelt pindadelt alla pudenenud tolm võib rikkuda ära terve tootmispartii (nt toiduaine- ja elektroonikatööstuses).

Skyproff on 13-aastase rahvusvahelise kogemusega kõrgtööde ettevõte. Meie klientide hulka kuuluvad Eesti Energia, Merko, Hilton, Saku Õlletehas, Utilitas, Elisa jpt.

Eesti Energia
Telia Eesti AS

Mida me pakume?

tolmu eemaldamine tööstushoonetes

Tööstus- ja tootmishooned

Tööstus- ja tootmishoonete seest tolmu eemaldamine.  Eemaldame tolmu sealt, kuhu tõstukiga ligi ei pääse. Tolmu eemaldame alpinistlikul meetodil, seega saame ligi ka kõige raskematele kohtadele, kuhu tõstukiga ei saa. Tolmu eemaldame tolmuimeja või tolmulappidega.

KÜSI PAKKUMIST!

Laed ja seinad

Teostame tolmu eemaldamist lagedelt ja seintelt. Teeme puhastust tootmisliinide pealsetelt, et vähendada tolmu toodetele kukkumise ohtu. Eemaldame tolmu tolmuimejaga või lappidega ning  puhastatud ala pühime puhtaks õlilappidega.

KÜSI PAKKUMIST
tolmu eemaldamine seintelt ja lagedelt

Miks valida meid oma partneriks?

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega kõrgtööde ettevõte, mis omab kogemusi 2010. aastast. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning sõbralikku kliendikogemust.

Tolmu eemaldamisel oleme spetsialiseerunud raskesti ligipääsetavate kohtade ning tootmisliinide pealsete lagede puhastamisele. Oleme professionaalid ja teeme oma tööd hingega!

  • Läheneme puhastatavatele pindadele ülevalt poolt hõivamata põrandapinda ehk tolmu eemaldamine ei häiri tootmist.
  • 13-aastane mitmekülgne kogemus võimaldab ette võtta ka kõige keerulisemad projektid.

  • Meie spetsialistid on treenitud töötama kõrgustes ja raskesti ligipääsetavates kohtades. Kasutame ainult tipptasemel varustust.

  • Ainuke kõrgtöödele spetsialiseerunud ettevõte Eestis.

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii tootmisettevõtted, kinnisvaraettevõtted, ehitusettevõtted kui ka korteriühistud Eestis ja mujal maailmas.

Oma ala professionaalid

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ning kasutame alati tipptasemel varustust.

Raske ligipääsuga kohad

Kasutame vastavalt vajadusele alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke. Mitmekülgsed kogemused võimaldavad ette võtta ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Oleme piisavalt suured, et tagada tarnekindlus, aga piisavalt väikesed, et olla paindlikud. Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.

Tehtud tööd 

Paljassaare põik 4 lao puhastus tolmust
Vana-Lõuna tolmu eemaldus
Tartu, Puusepa 8 aatriumi vermide puhastus
Paljassaare Kalatööstuse tootmishoone puhastus
SEB peahoone liftisahtide tolmupuhastus
Toompuiestee 24a RMK fuajee siseakende ja metallpuude puhastamine

Kuldnoka 5 ventilatsiooniavade puhastamine
Eesti Pagari tolmu eemaldus
Eesti Energia kraanade puhastamine tolmust
Kopli 3 tolmu eemaldus
Betooni 4 tehase puhastustööd
Enics Elva tehase laekonstruktsioonide ja torustike tolmupuhastustööd
INCAP tolmu eemaldamine

VAATA ROHKEM!

Meie kliendid