Koolitusele registreerumine

Kõik koolitusel osalejad peavad olema eelnevalt registreeritud.

Koolituste kestus

Koolitusfirmal on õigus teha koolituste plaanis ja ajakavas muudatusi. Koolitustele registreerunuid teavitatakse muudatustest viivitamatult.

Koolituse eest tasumine

Koolituse eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse osavõtjale peale registreerumise kinnituse saamist e-posti või posti teel. Palume arve tasuda arvel märgitud tähtajaks, reeglina tuleb koolituse eest tasuda enne koolituskuupäeva saabumist.

Diplomid väljastatakse pärast makse laekumist, kui ei ole kirjalikult kokku lepitud teisiti.

Koolitusest loobumine

Kui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest kirjalikult teavitada koolitusfirmat hiljemalt 10 tööpäeva enne koolituse toimumist. Õigeaegsel teatamisel registreeritakse klient järgmisele talle sobivale koolitusele või kliendi soovi korral tagastatakse 100% koolituse tasust.

Teavitades koolitusele mitte tulemisest 5-9 tööpäeva ette, esitatakse osalejale kreeditarve 50% ulatuses osalustasust ja see tagastatakse kliendile, kui arve oli juba tasutud. Ülejäänud 50% osalustasust kuulub tasumisele koolitusfirmale.

Teavitades koolitusele mitte tulemisest 0-4 tööpäeva ette, kuulub tasumisele 100% arve summast.

Erikokkulepped tuleb fikseerida kirjalikult nii kliendi kui koolitusfirma poolt.

Koolituse ärajäämine või edasilükkumine

Koolitusfirmal on koolitusgrupi mittetäitumisel õigus koolitus ära jätta või koolituse toimumist edasi lükata koolitusgrupi täitumiseni. Registreerunuid teavitatakse sellest telefoni või e-posti teel hiljemalt koolitusele eelneval tööpäeval. Koolituse ärajäämisel makstakse koolitustasu tagasi täies ulatuses või kantakse soovi korral üle mõnele teisele koolitusele.

Hinnad ja diplomid

NB!
Kui pakkumises on ühikuks “Inimest”, on pakkumises toodud ÜHE OSALEJA hind. (See tuleb korrutada eeldatava osalejate arvuga.)
Kui pakkumises on ühikuks “Kmpl”, on pakkumises toodud KOGU GRUPI hind. 

Kordusdiplomi väljastamine 10 EUR/tk.

Diplom kehtib 2 aastat ja väljastatakse isikule, kes on koolituse täies mahus läbinud ja omandanud koolitusel ette nähtud oskused ja teadmised. Kui isik ei ole võimeline koolituse lõppedes kõrgtöid ohutult ja turvaliselt teostama, ei väljastata talle diplomit – sellisel juhul võime väljastada tõendi osalemise kohta. Siiski on väga harv juhus, et osaleja koolitust edukalt ei läbi.

Diplomid väljastame inglise keeles. Vajadusel saab paluda diplomit ka eestikeelsena.
Diplomil on kirjas koolituse peamised õppeväljundid; osaleja nimi ja isikukood; koolituse lõppemise ja diplomi aegumise kuupäevad.

Diplomid saab üldjuhul kätte kohe koolituse lõpus või pärast koolitust meie kontorist Lina 5, Tallinn. Samuti on võimalik saada diplomid tähitud postipakina. Postiga saatmise eest eraldi maksma ei pea. Juhul, kui esimesel saatmisel klient ei läinud pakile järele ning see tagastatakse Skyproffile, tuleb uuesti saatmisel tasuda postikulu.

Soovi korral saadame ka elektroonilised koopiad diplomitest (skännitud piltidena).

Koolituste jäädvustamine

Koolituskliente võidakse turunduslikel, hariduslikel ja kvaliteedi tagamise eesmärkidel koolituse ajal filmida ja pildistada.
Skyproff ei kasuta materjali, kus isikud on tuvastatavad. Kasutatakse ainult fotosid/videosid, mis tagavad osalejate anonüümsuse.

Lisainfo

Treeningsaalina kasutame kütmata ruumi, kus on võimalik simuleerida kõrgtööde situatsioone ning harjutada päästet.
Koolitus toimub meie ruumides Lina 5, Tallinn, kus asub 8 m kõrgune koolitusruum praktilisteks harjutusteks ning eraldi klassiruum teooriaõppeks.
Olemas on kogu vajaminev varustus ning olmemugavused – WC, köök, kohv ja vesi. Praktikaruumis on välistemperatuur, et imiteerida päris välitöö tingimusi.

Täpsema info (ajakava, meie leidmise juhendi) saadame osalejatele tavaliselt pärast koolituskuupäeva kinnitamist.
Koolitus algab tavaliselt kell 9:00 ja kestab kuni 17:00. Lõunaaeg lepitakse kokku jooksvalt.

NB! Covid-19 jm haigused

Koolitusruumides on olemas käte pesemise ja desinfitseerimise vahendid, maskid ning piisavalt ruumi 2+2 reegli järgimiseks. Pindu ja varustust puhastatakse regulaarselt.

Keelatud on osaleda koolitusel, kui kuulud riskigruppi või tunned end tõbiselt. Haiguse tõttu koolituselt puudumise korral on lubatud osaleda lisatasuta järgmisel sobival koolitusel (lubatud on koolitust tasuta edasi lükata 1 kord või vastavalt kirjalikule erikokkuleppele).

Koolitusfirmal on õigus koolitus ära jätta või koolituse toimumist edasi lükata, kui koolituse toimumine ei ole ohutu COVID-19 või muu haiguse levimise, valitsuse poolt kehtestatud piirangute vms olude tõttu. 

Meie suurim prioriteet on tagada klientide ja töötajate ohutus – nii kõrgustes kui igapäevaselt.

Koolitus kliendi ruumides

Koolitusi on võimalik tellida ka kliendi enda ruumidesse. Sel juhul täpsustatakse nõuded ruumidele üle iga tellimuse korral eraldi. Koolitusfirmal on õigus loobuda kliendi ruumides koolitamisest, kui need ei vasta koolituse edukaks läbiviimiseks vajalikele tingimustele.
Kliendi ruumides koolitamise korral võivad lisanduda koolitaja transpordi-, majutus- ja ajakulud. Need täpsustatakse hinnapakkumises.

Tüüpiliselt peab olema olemas võimalus näidata slaide (nt teleka ja toolidega klassiruum, puhkeruum, koosolekutuba vms). Praktika jaoks peab olema olemas piisavalt suur ja ohutusnõuetele vastav ruum, et simuleerida päris elus kasutatavaid tehnikaid ja võtteid.

Varustuse ost

Koolitusel on võimalik proovida erinevat varustust. 

Vajadusel aitame klienti varustuse komplekteerimise ja tarnimisega. Tüüpiliselt tuleb kõrgtööde varustust osta mitme erineva tarnija käest. Meie kaudu saab täpselt vajaliku komplekti ühest kohast ja mugavalt. Pakume võimalusel soodustusi.

Varustuse ostuks tuleb esitada eraldi päring.

Varustuse kontroll

Kõrgtöödes kasutatavale varustusele tuleb teha kontroll vähemalt kord aastas kompetentse isiku poolt.
Skyproff teostab kõrgtööde varustustele ispektsiooni. Anname välja tõendi iga kontrollitud eseme kohta.
Varustust võib tuua ise meie kontorisse Lina 5, Tallinn; võib kasutada ka pakiautomaate.

Varustuse kontroll on lisateenus ja ei sisaldu koolituspakkumise hinnas!
Varustuse kontrolliks palume esitada eraldi päring.

Tagasiside soodustus

Tagasiside soodustuse pakett hõlmab järgmist:

  • kirjalik tagasiside kliendi esindaja andmete ja allkirja/templiga
  • lühike videoklipp suulisest tagasisidest (kokkulepitud kohas)
  • kirjalik tagasiside Skyproffi Facebooki lehele ning Google’i arvustus
  • ettevõtte logo failid ning soovi korral ka kliendi esindaja profiilipilt
  • luba teie tagasiside ning objektil tehtud piltide-videote kasutamiseks kodulehel jm turundusmaterjalides ja -kanalites
  • luba teie ettevõtte logo kasutamiseks kodulehel jm turundusmaterjalides ja -kanalites
  • TUTVU JUHENDIGA https://skyproff.ee/tagasiside-soodustuse-pakett/ 

Tagasiside soodustust ei pea kasutama – see on vabatahtlik. 

Kui aga klient soovib tagasiside soodustust saada, tuleb täita kõik pakkumises toodud sisupunktid. Vastasel juhul on koolitusfirmal õigus soodustus osaliselt või täies mahus tagasi nõuda.

Toitlustus

Iga koolituse hinna sees on kohv, tee, vesi ja snäkid.

Koolitusele saab lisaks tellida toitlustuse:

Hinnad kehtivad siis, kui kogu grupp (alates 4 inimesest) tellivad sama menüü. Teistel juhtudel tehakse eraldi pakkumine.

Järelmaksuga tasumine

Klientidel on võimalik taotleda Liisi järelmaksu. Sellisel juhul peab positiivse liisinguotsuse saama enne tellimuse kinnitamist. Loe selle kohta lähemalt siit.