Kliendid meist

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega kõrgtööde ettevõte, mis omab kogemusi 2010. aastast. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning sõbralikku kliendikogemust.

Kaamera vahetus Ida-Virumaal

Kõrgtööde ABC koolitus (Toyota Material Handling)

Mastitööde koolitus (Abiteenused OÜ)

Mustamäe tee 122 KÜ trepikoja akende pesu

KNC jahutustorni puhastus

Kõrgtööde sissejuhatav koolitus (EJTKL)

Kõrgtööde sissejuhatav koolitus (Savag Est OÜ)

KÜ Sõstra 6 akende pesu

Katusetööde koolitus

T1 Urban Jungle võrkude paigaldus

Kohila katuse parandus

General Electric tuuliku inspektsioon ja hooldus

Saku õlletehase fassaadipesu

Meie kliendid

Eesti Energia
Pindi kinnisvara
VKG
Enefit
BREM
Kultuurikatel
Eastman
ABB
Dussmann
Kunda Nordic Tsement
Linnaekraanid
Empower
Eesti haldus
Utilitas
Oma ehitaja
Merko
Elisa
Nordlin
Kaitseministeerium
Vabariigi presidendi kantselei
Kaitsevägi
Politsei- ja piirivalveamet
Riigikogu Kantselei
Eesti õhuvägi
Mitt & Perlebach
Arkaadia
Connecto Eesti
LEONHARD WEISS ENERGY
Levira
Eleon
Eften
Eesti pank
Hilton
Technopolis
Siemens
General Electric

Hoolime klientide rahulolust!

"Teeme koostööd tipp-professionaalidega. Utilitas renoveerib hetkel ühte Tallinna kõrgemat ehitist, kaugkütte korstent Mustamäel. Tööde käigus rekonstrueeritakse täielikult 1968. aastal rajatud 120 m kõrguse raudbetoonkorstna välispind, taastatakse armatuur ja kaitsekihid ning korsten saab uue värvkatte. Tööstusalpinism on väga spetsiifiline valdkond ja häid tegijaid on selles valdkonnas vähe. Tööde teostamine sellistes kõrgustes nõuab suuri kogemusi ning tipp-professionaalsust. Valisime partneriks Skyproffi ja pole seni kahetsenud."

Aulis Meitus, AS Utilitas Tallinn juhatuse liige

“Pean järjekordselt tõdema seda, et teete uskumatult hästi ja professionaalselt tööd. Poisse ei hirmuta vihm ega ka väike tuuleiil nii kõrgel. Poisid arvestasid kõike selle tööga, et ei tõstaks bannerit oma raskusega katki jne (kõik läbi mõeldud ja professionaalne tegevus).”

Indrek Saia, Reklaampinnad OÜ

“Kohusetundlik, probleemivaba ja asjalik partner. Kogu asjaajamise juures ei meenu mitte ühtegi tagasilööki.”

Tanel Trööp, JAA Disain OÜ

“Skyproffi tiim on professionaalne, proaktiivne ning usaldusväärne. Keerulise projekti vältel säilitati positiivne suhtumine, paindlikkus ning põhjalikkus. Sellise meeskonnaga läheksin teinekordki uutele väljakutsetele vastu.”

Laura Tali, Orangetime Event OÜ

“Meie jaoks on oluline operatiivne tegutsemine. Skyproff reageeris kiiresti ja töö sai kohe tehtud.”

Lili Silk, Eesti Pank
Peaaegu ei oleks me Skyproffiga kokku saanudki. Otsisime kedagi, kes aitaks kinnitata 180 võrku arhitektuursele installatsioonile, mille kõrgeim punkt on 18 meetri kõrgusel. Võib-olla naljatades aga esimene asjana vastati Skyproffist, et 18 meetrit pole ju mingi kõrgus:) Meie soovid olid igatahes kõrgtööle kohaselt ebastandardsed. Jälgides võrgu mustrit, tuli need kinnitada seeklitega installatsioonile kümnest punktist, võrk "istus" oma kohale ainult ühte pidi, esimese nurga valesti kinnitamine tähendanuks töö otsast alustamist. Iga võrgu viimase seekli paigaldamine oli tõsine jõuproov, sest võrku ääristav tross oli juba väga pingul. Kõik sujus! Skyproffi tunnustuseks tuleb öelda, et alustati lühikese etteteatamisega, vajaduse tekkimisel korraldati kiiresti lisajõude ja mõned apsakad, mis sisse tulid, parandati ilma nurinata ära. Professionaalne töö nii objektil kui kontoris! Suur tänu Urban Junlge'i võrgutajatele!
Kalmer Gross, T1 Mall of Tallinn aatriumi installatsiooni „Urban Jungle“ projektijuht

"Tellisin Skyproffi meeskonnalt vihmaveerennide ja katuse pisiremondi ning väikeste löökaukude parandamise. Töö sai tehtud kiiresti ning hästi. Soovitan kõigil kutsuda oma maja katuse, vihmaveerennide puhastamiseks ning lume koristamiseks Skyproffi meeskonna. Firmadest, kellel on vähe kogemusi ja halvad tööriistad, tuleb rohkem kahju kui kasu."

Aili Roondi, KÜ Mailill

Tööd teostati kiirelt ja korrektselt. Loomulikult peavad olema sellise töö tegemiseks ohutud ilmastikutingimused. Sellegipoolest suudeti teha tööd Skyproffi eeldatavast kestvusest märgatavalt kiiremini. Tööohutusega ei olnud ühtegi probleemi. Soovitan kõrgtöödeks kindlasti Skyproffi.”

Tarmo Roos, Maru Ehitus AS

"Tänan Skyproffi meeskonda kiire ja kvaliteetse teenuse osutamise eest, töid teostatakse kohusetundlikult ning tegemist on oma ala spetsialistidega."

Andrus Limbach, Pindi Kinnisvara OÜ

“Töö super ja kõik väga hästi! Täname, et saite abiks olla!”

Jaanus Naerismaa, Hanset OÜ