Katusepesu

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega kõrgtööde ettevõte, mis omab kogemusi 2010. aastast. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning sõbralikku kliendikogemust.

Mida me pakume?

Survepesu

Survepesu tähendab, et teostame pesu kõrgsurvepesuriga, kasutades alpinistlikku meetodit. Tegemist on kiire ja keskkonnasõbraliku meetodiga, mida kasutatakse pinnamustuse eemaldamiseks. Teostame pesu vastavalt katuse tüübile. Survepesu toob nähtavale kahjustuskohad, ei tekita tolmu ning tekitab vähe puhastusjääke.  Teostame töid erinevatel katusetüüpidel.

KÜSI PAKKUMIST!

Samblatõrje

Teostame samblatõrjet nii hoonete seinadel kui ka katustel. Fassaadi puhastus algab samblatõrjevahendi pritsimisega alale, kust on vaja sammal eemaldada, ning siis puhastame selle õrna survepesuga. Ülejäänu peseb maha vihm! Soovi korral katame ala ka kaitsevahendiga. See takistab sambla tagasikasvamist ning fassaad jääb kauemaks puhtaks.

KÜSI PAKKUMIST!

Eripesu

Eripesu all mõeldakse tavalist katuse survepesu, kui katusel on värvi- või krohvitilgad. Teostame tööd kõrgsurvepesuriga, aga katuse puhastamiseks kasutame spetsiaalset vahendit, millega kindlustame kliendile puhta katuse. Eripesu teostame vastavalt projektile. Eemaldame katuselt erineva raskesti kätte saadava mustuse. Pesu teostame happepõhise puhastusvahendiga.

KÜSI PAKKUMIST!

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

 Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.

Meie kliendid

Tänud meeldiva koostöö eest! Kiire tagasiside hinnapäringule, samuti töö teostamisele, mis vastas minu ootustele. Aitäh! Jõudu tööle!

Maret Kougija, Jaama 1

Oleme rahul sellega, kuidas töö oli tehtud. Ma mõtlen, et tulevikus küsin teie käest veel abi.

Denis Pavlov, IRU elektrijaam

Tehtud tööd 

Harju 6 katuse pesu ja värvimine

Estonia pst 1/3

Samblajuure 11

Vesiveski 12

Kakumäe tee 84a

Arturi tee 18, Rae küla

Loitetee 5

VAATA ROHKEM!