Rooste eemaldamine ja korrosioonitõrje kõige efektiivsemal viisil!

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega kõrgtööde ettevõte, mis omab kogemusi 2010. aastast. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning sõbralikku kliendikogemust.

Mida me pakume?

Rooste eemaldamine metallkonstruktsioonidelt

Metallkonstruktsioonid

Korrosioonitõrje ja rooste eemaldamine on üheks meie tegevusaladest. Eemaldame lahtise rooste ning töötleme pinda, värvides selle üle. Teeme tööd efektiivselt ja kindlustame, et töödeldud pind enam ei roosteta. Teostame rooste eemaldamist ja korrosioonitõrjet laeva- ja tootmistööstuses, tuulemastidel ning vaateplatvormidel. Eemaldame rooste ka kõige raskemini ligipääsetavates kohtadest.

ESITA PÄRING

Kandevkonstruktsioonid

Rooste eemaldamine ja korrosioonitõrje – teostame mõlemat. Eemaldame lahtise rooste ning töötleme pinda, värvides selle üle. Teeme tööd efektiivselt ja kindlustame, et töödeldud pind enam ei roosteta. Teostame rooste eemaldamist ja korrosioonitõrjet laeva- ja tootmistööstuses, tuulemastidel ning vaateplatvormidel. Eemaldame rooste ka kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest.

ESITA PÄRING
Rooste eemaldamine kandevkonsturktioonidelt
Rooste eemaldamine käiguplatvormidelt

Käiguplatvormid

Teostame rooste eemaldamist ja korrosioonitõrjet. Eemaldame lahtise rooste ning töötleme pinda, värvides selle üle. Teeme tööd efektiivselt ja kindlustame, et töödeldud pind enam ei roosteta. Teostame rooste eemaldamist ja korrosioonitõrjet laeva- ja tootmistööstuses, tuulemastidel ning vaateplatvormidel. Eemaldame rooste ka kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest.

ESITA PÄRING

Tehtud tööd 

Paldiski mnt 79

Eastman Kohtla-Järve tehas

Pärnu mnt 105

VAATA ROHKEM!

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

 Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.