Fassaadi värvimine

Fassaad on hoone visiitkaart. Selle välisilme näitab, mis ettevõttega on tegu. Seega on ettevõtte maine hoidmiseks vajalik säilitada hoone fassaadi hea seisukord aastaringselt.

Mida me pakume?

1. samm: puhastamine

Puhastame fassaadi vanast krohvist ja lahtistest fassaaditükikestest. Puhastamine toimub käsitsi metallharjade ja spaatlitega. Järgnevalt puhastame fassaadi pesuri ja pesuainetega. Vajadusel teostame ka survepesu. Teostame puhastustöid betoon-, kivi-, klaas-, plekk- ja krohvitud fassaadidel. Vajadusel eemaldame mustuse ja sambla ning katame fassaadi kaitseainega.

Fassaadi puhastusteenused
Aknapesu

2. samm: pragude inspekteerimine

Juhime tähelepanu, et pragude põhjus võib olla erinev: vundamendi vajumine, katuseleke või katuse kanderaskus. Samuti võib põhjuseks olla fassaadimaterjalide erinevus, kui üks materjal reageerib temperatuurimuutustele kiiremini kui teine. 

3. samm: krohvimine

Peale pragude inspekteerimist teostame krohvimise. Iga pragu tuleb täita vastavalt selle tekkepõhjusele. Kui praod on ämblikukujulised, viitab see fassaadimaterjalide erinevusele või ebatasasele pinnale. Selliste pragude täitmiseks kasutame kipsi. Kui praod on piklikud, viitab see katuse ebaühtlasele survele või läbilaskvusele. Seda tüüpi augud täidame seguga, kuhu on lisatud siduvat lahust.

Mahutite puhastusteenused
Mahutite puhastusteenused

4. samm: pahteldamine ja tasandamine

Peale krohvimistöid alustame fassaadi pahteldamis- ja tasandustöödega. Pahteldamisel silume kõik väikesed praod ja augukesed, et vesi läbi ei tuleks ja et ka värvikulu oleks pealekandmisel väiksem.

5. samm: kruntimine ja värvimine

Kruntimine on fassaadi värvimise üks tähtsamaid etappe. Kruntimisega luuakse vajalik nakkepind värvi paremaks haakeks aluspinnaga ja ka hilisemaks pealpüsimiseks. Kruntimisele järgnevalt katame seina sellele vastava värvitüübiga. Väga tähtis on valida õige värv, mis püsiks kaua ja säilitaks soovitud värvitooni.

Tolmu eemaldamine

Tellimine

Helista või saada SMS: 5850 2424

või

ESITA PÄRING

Tutvu meie portfoolioga!

PORTFOOLIO

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.