Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis. Oma töös oleme spetsialiseerunud ehitusalpinismi (rope access) meetodile, mis on turvaline alternatiiv tõstukitele ja tellingutele. Skyproff teenindab suuri tööstusettevõtteid (Utilitas, VKG, Enefit, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Krausberg, Kvatro, Dussmann). Meie poole pöördutakse keeruliste probleemidega ning oodatakse asjatundlikku lahendust. Meie teenuste alla kuuluvad inspektsioon, puhastus, parandus ja paigaldus kõrgustes.

Seoses ettevõtte arenguga on meil vaja abi.

Sinu väljakutseks on luua stabiilsust pidevalt muutuvas keskkonnas. Tellimuste hulk võib paari päevaga mitmekordistuda ning sellega muutuvad prioriteedid ja tööülesanded. 

On perioode, mil tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Sa pead jälgima, et protsessid toimiksid, ja kontrollima tulemusi. Aeg-ajalt pead investeerima enda vaba aega, et arendada uusi oskusi. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole Sinu kohustused, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks. Töö on väljakutsuv, vaheldusrikas ja arendav.

Pakume:

  • Stabiilne töötasu vahemikus 1600-2000€ bruto
  • Staažiga lisanduvad puhkusepäevad ning esimesest aastast alates 5 tasustatud vaba päeva aastas (lisaks põhipuhkusele)
  • Isiklik kontoriruum kõikide vajalike vahenditega
  • Toredad arenguvõimalused ja tiimiüritused
  • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%)

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine tasuta.

Meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks, firmaürituseks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Arendav töökoht ja ametlik sissetulek.

Skyproffi tulevikuplaanid:

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui on vaja spetsialiste kõrgustes. Plaanis on kasvada 20% aastas, kindlustada lepinguid Lääne-Euroopa turgudel ja olla hea tööandja.

Kui Sul on julgust astuda vastu väljakutsetele ja kasvada meiega koos maailmatasemel ettevõtteks, siis kandideeri juba täna!

KANDIDEERI KOHE