KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE

Pikem töökirjeldus

Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis. Oma töös oleme spetsialiseerunud ehitusalpinismi (rope access) meetodile, mis on turvaline alternatiiv tõstukitele ja tellingutele. Skyproff teenindab suuri tööstusettevõtteid (Eesti Energia, VKG, Enefit, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Pindi, Krausberg, Kvatro, Dusmann, ISS, SOL). Meie poole pöördutakse keeruliste probleemidega ning oodatakse asjatundlikku lahendust. Meie teenuste alla kuuluvad inspektsioon, puhastus, parandus, paigaldus ja värvimine kõrgustes.

Seoses ettevõtte arenguga otsime oma meeskonda ehituse multitalenti-paigaldajat!

Sa tead, et see töö on sinu jaoks, kui sul on kogemusi erinevates ehituslikes välitöödes (fassaadid, katused, remont, paigaldus, värvimine). Eelkõige tuleb kasuks igasugune paigalduse ja eemalduse kogemus (näiteks antennid, fassaadid, katused, konstruktsioonid, ventilatsiooniseadmed jms). Sa oled hea planeerija – näiteks jõuad kohtumistele alati natuke varem ja oled hästi ette valmistunud. Sulle meeldib lugeda juhiseid ja ehituslikke jooniseid. Sa tead, millised tööriistad on head ja kuidas neid kasutada. Sa aimad, millised takistused võivad tööl tekkida, ning pakud lahendusi. Sulle meeldib arutada tööde kulgemist oma ülemuse, kliendi ja meeskonnaga ning hoiad neid asjade käiguga kursis.

Võtad initsiatiivi, et muuta enda tööd sujuvamaks ja efektiivsemaks. Sulle meeldib hoida asju enda ümber korras ning õigel kohal. Sul ei ole vahet, kas töötad mitu kuud ühel objektil või on iga päev erinev. Sulle pole oluline, kas paistab lõõmav päike või puhub jäine tuul – annad endast alati 100%.

Me ei oota köitel töötamise kogemust – sobivad kandidaadid õpetame ise välja kõrgustes töötama!

Sinu väljakutseks on leida optimaalne lahendus piiratud ressurssidega pidevalt muutuvas keskkonnas. On perioode, mil tellimusi või projekte on korraga mitmeid ning tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole sinu kohustuste seas, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks (nt suhelda töötsooni parkinud autode omanikega). Töö on väljakutsuv ja arendav.

  • Otsime üle keskmise tegijat ja oleme valmis maksma üle keskmise tasu.
  • Kokku saab leppida fikseeritud objektipõhise või tunnipõhise arvestuse.
  • Anname Sulle tippklassi varustuse, tööriided ning võimaluse kasutada tööautot.
  • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%).
  • KOOLITUSED

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine on tasuta.

Meie meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Tulevikuplaanid

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui soovitakse professionaalset kõrgtööde teenust. Plaan on ka edasi areneda Lääne-Euroopa turgudel ning olla tuntud kui hea tööandja ja usaldusväärne partner. Samuti panustab Skyproff aktiivselt kõrgtööde valdkonna ohutumaks muutmisse, tänu oma praktilistele kõrgtööde koolitustele ja koostööle teiste kõrgtööde valdkonna tegijatega.

Kui otsid arendavat tööd Eesti nr 1 kõrgtööde ettevõttes, kandideeri juba täna!

KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE