KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE

Pikem töökirjeldus

Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis. Oma töös oleme spetsialiseerunud ehitusalpinismi (rope access) meetodile, mis on turvaline alternatiiv tõstukitele ja tellingutele. Skyproff teenindab suuri tööstusettevõtteid (Eesti Energia, VKG, Enefit, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Pindi, Krausberg, Kvatro, Dusmann, ISS, SOL). Meie poole pöördutakse keeruliste probleemidega ning oodatakse asjatundlikku lahendust. Meie teenuste alla kuuluvad inspektsioon, puhastus, parandus, paigaldus ja värvimine kõrgustes.

Seoses ettevõtte arenguga otsime oma meeskonda alpinist-akendepesijat ehk puhastusproffi kõrgustes!

Sa tead, et see töö on sinu jaoks, kui sul on sisemine soov teha pingutust nõudvat tööd ning teha asju korrektselt. Sa oled hea planeerija – näiteks jõuad kohtumistele alati natuke varem ja oled hästi ette valmistunud. Sul peab olema enesedistsipliini ja suhtlusoskust, et ennetada võimalikke takistusi ning tagada sujuv töö. Sa aimad, millised takistused võivad tööl tekkida, ning pakud lahendusi. Sulle meeldib arutada tööde kulgemist oma ülemuse, kliendi ja meeskonnaga ning hoiad neid asjade käiguga kursis. Kasuks tuleb rutiinitaluvus ja füüsiliselt hea vorm.

Võtad initsiatiivi, et muuta enda tööd sujuvamaks ja efektiivsemaks. Sulle meeldib hoida asju enda ümber korras ning õigel kohal. Sul ei ole vahet, kas töötad mitu kuud ühel objektil või on iga päev erinev. Sulle pole oluline, kas paistab lõõmav päike või puhub jäine tuul – annad endast alati 100%.

Me ei nõua kogemust akende pesu ega köietöö aladelt – õpetame sobivad kandidaadid ise välja!

Sinu väljakutseks on leida optimaalne lahendus piiratud ressurssidega pidevalt muutuvas keskkonnas. On perioode, mil tellimusi või projekte on korraga mitmeid ning tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole sinu kohustuste seas, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks (nt suhelda töötsooni parkinud autode omanikega). Töö on väljakutsuv ja arendav.

  • Otsime üle keskmise tegijat ja oleme valmis maksma üle keskmise tasu.
  • Kokku saab leppida fikseeritud objektipõhise või tunnipõhise arvestuse.
  • Anname Sulle tippklassi varustuse, tööriided ning võimaluse kasutada tööautot.
  • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%).
  • KOOLITUSED

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine on tasuta.

Meie meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Tulevikuplaanid

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui soovitakse professionaalset kõrgtööde teenust. Plaan on ka edasi areneda Lääne-Euroopa turgudel ning olla tuntud kui hea tööandja ja usaldusväärne partner. Samuti on Skyproff laiendamas end koolitajana, kuhu suunas on ka kõigil töötajatel võimalus areneda.

NB!

Tegemist on hooajalise tööga (kevadest varasügiseni). Alati saab end meie juures välja koolitada muid töid tegema. Laiemate oskustega inimesed leiavad tööd meie juures läbi aasta.

Kui otsid arendavat tööd Eesti nr 1 kõrgtööde ettevõttes, kandideeri juba täna!

KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE