KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE

Pikem töökirjeldus

Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis. Oma töös oleme spetsialiseerunud ehitusalpinismi (rope access) meetodile, mis on turvaline alternatiiv tõstukitele ja tellingutele. Eesti meeskonnas on 15 liiget ja teenuseid pakume üle Euroopa. Oleme hea krediidireitinguga ning kiiresti kasvav ettevõte (Gasell 2017), mis teenindab suuri tööstusettevõtteid (Eesti Energia, VKG, Enefit, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Pindi, Krausberg, Kvatro, Dusmann, ISS, SOL). Meie poole pöördutakse keeruliste probleemidega ning oodatakse asjatundlikku lahendust. Meie teenuste alla kuuluvad inspektsioon, puhastus, parandus, paigaldus ja värvimine kõrgustes.

Seoses ettevõtte arenguga otsime oma meeskonda kõrgustes krohvijat!

Sinu ülesanne on krohvida erinevaid pindu meie tööobjektidel. Sa suhtled objektijuhi, kontoritöötajate ja klientidega ning tugined enda kogemustele, et leida parim võimalik lahendus kliendi soovitud tulemuse saavutamiseks. Hooldad ja hoiad kasutatud varustust ja tööriistu ning annad teada, kui tööks vajalik hakkab otsa saama.

Sul peab olema sisemist distsipliini, et hoida korda ja puhtust, ning püsivust, et viia alustatud projektid ka edukalt lõpuni. Ootame, et sul oleks suur huvi kõrgustes töötamise vastu ning valmidus investeerida koos Skyproffiga enese arendamisse ja koolitamisse. Samuti peab sul olema füüsiliselt selline vorm, mis võimaldab kõrgustes (sh köitel) ohutult töötada. Sul peab olema ka ettenägelikkust ja vaistu, et ennetada võimalikke takistusi ning tagada sujuv töö.

Sinu väljakutseks on leida optimaalne lahendus piiratud ressurssidega pidevalt muutuvas keskkonnas. On perioode, mil tellimusi või projekte on korraga mitmeid ning tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole sinu kohustuste seas, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks (nt suhelda töötsoonis parkivate autode omanikega). Töö on väljakutsuv ja arendav.

  • Otsime üle keskmise tegijat ja oleme valmis maksma üle keskmise tasu.
  • Kokku saab leppida ruutmeetri- või tunnipõhise arvestuse.
  • Sul on võimalus kasutada tööautot ja tippklassi varustust.
  • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%).
  • KOOLITUSED

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine on tasuta.

Meie meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Vali väljakutsuv töökoht ja ametlik sissetulek!

Tulevikuplaanid

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui soovitakse professionaalset kõrgtööde teenust. Plaan on kasvada 20% aastas, kindlustada lepinguid Lääne-Euroopa turgudel ning olla tuntud kui hea tööandja ja usaldusväärne partner.

Kui otsid arendavat tööd Eesti nr 1 kõrgtööde ettevõttes, kandideeri juba täna!

KANDIDAADIKS REGISTREERIMINE