Kiirustamise või puuduliku info tõttu võib juhtuda, et registreerid koolitusele, teadmata tegelikult, mis on selle sisu ja kas see sobib su eesmärkidega.

Mõnikord juhtub, et koolituse infoga ei ole põhjalikult tutvutud ja seetõttu osalejad pettuvad või eeldavad infot, millel faktipõhja all ei ole. Selle tagajärjel ei ole õppija koolitusega rahul ning saadud teadmised ei pruugi teda eesmärkidele lähemale aidata.

Seda saab ära hoida teades, kuidas endale sobivat koolitust valida:

  • Koolitust valides tee endale kindlaks, et koolituskeskuse lehel on kõik vajalik info selgelt ja arusaadavalt üleval;
  • Loe koolitusinfo läbi (üldine info veebilehel, õppekava) ning mõtle, kas see on kooskõlas su enda eesmärkidega; 
  • Kui midagi jääb segaseks, siis uuri koolituskeskuse käest rohkem infot koolituse kohta. Küsi julgelt küsimusi ENNE koolitusele registreerimist.
  • Uuri internetist ja tuttavate käest tagasisidet koolituse ja -keskuse kohta. Kas kliendid on siiani olnud rahul või pigem kurtnud?

Et tulevikus teha teadlikumaid ja paremaid otsuseid oma õppimise koha pealt, soovitame vaadata üle Euroopa Täiskasvanuhariduse veebikeskkond EPALE ja Eesti Töötukassa poolt koostatud abimaterjalid. 

Materjalidest saad olulise ja vajaliku info, mis aitab sind koolituse valimisel. Valminud on õppevideo ning tööleht, et saaksid endale just selle õige koolituse leida.

Kogu info ja materjalid selle kohta leiad EPALE kodulehelt.

Skyproffi koolitustega tutvumiseks külasta meie koolituste lehekülge