Skyproff on tegutsenud alates 2010. aastast ning selle ajaga oleme kasvanud üheks suurimaks kõrgtööde ettevõtteks Eestis. Oma töös oleme spetsialiseerunud ehitusalpinismi (rope access) meetodile, mis on turvaline alternatiiv tõstukitele ja tellingutele. Eesti meeskonnas on 15 liiget ja teenuseid pakume üle Euroopa. Oleme hea krediidireitinguga ning kiiresti kasvav ettevõte (Gasell 2017), mis teenindab suuri tööstusettevõtteid (Eesti Energia, VKG, Enefit, ABB) ja kinnisvarafirmasid (Pindi, Krausberg, Kvatro, Dussmann, ISS, SOL). Meie poole pöördutakse keeruliste probleemidega ning oodatakse asjatundlikku lahendust. Meie teenuste alla kuuluvad inspektsioon, puhastus, parandus, paigaldus ja värvimine kõrgustes.

Seoses ettevõtte arenguga on meil vaja värsket verd!

SINU ÜLESANDED JA EESMÄRK

Sinu ülesandeks on teenusprotsesside juhtimine ning tööde planeerimine, mille lõppväärtus on efektiivne ressursside jaotus ja kasumlikud projektid.

Selle saavutamiseks on sul vaja:

 • Leida kliendi probleemile lahendus;  
 • Pidade läbirääkimisi ja sõlmida kokkuleppeid; 
 • Planeerida etteulatuvalt erinevaid ressursse; 
 • Arendada protsesse efektiivsemaks.

Protsesside töös hoidmiseks kasutame kanbani põhimõtteid ja tööriistu ning sinu vastutus on nende töös hoidmine ja lihvimine. Lisaks on sul vaja pidada läbirääkimisi meeskonna, koostööpartnerite, tarnijate ja klientidega ning sõlmida üheselt mõistetavad kokkulepped. Vajadusel lahendada lepingust kõrvale kaldumised ja pakkuda lahendusi.

Kindlasti on sul vaja hoida kätt pulsil finantsidel ja üldisel meeskonna motivatsioonil. Mõnikord on vaja väljakutsetele leida loovaid lahendusi või mõni kommunikatsiooni veast tekkinud emotsioon maha jahutada.

On perioode, mil tuleb teha pikki päevi ja pingutada tavalisest rohkem. Aeg-ajalt pead investeerima enda vaba aega, et arendada uusi oskusi. Vahel tuleb teha asju, mis ei ole Sinu kohustused, aga on vajalikud tulemuse saavutamiseks. Töö on väljakutsuv ja arendav.

Heade tulemuste saavutamiseks on vajalikud järgmised oskused ja omadused

 1. Prioriseerimine
 2. Kalendri kasutamine
 3. Läbirääkimisoskused 
 4. Muutustega toimetulek
 5. Väga heal tasemel arvutioskused (pimetrükk, erinevad tarkvarad, automatiseerimine)

PAKUME

 • Kokku saab leppida fikseeritud kuutasu või tunnipõhise arvestuse. Tasu saab teenida  eraisiku või ettevõttena.
 • Lisa puhkusepäevad.
 • Boonused heade tulemuste eest.
 • Anname Sulle laua, arvuti ja telefoni.
 • Ühe päeva nädalas saab töötada ka kodus (kui tööks on olemas privaatne ja vaikne ruum).
 • Töötajatele on erisoodustused matkapoodides (kuni -50%) ning toredad ühisüritused meeskonnaga.

Asume Lina 5, Tallinn, parkimine tasuta.

Meeskonna liikmed on teotahtelised ja nooruslikud. Regulaarselt võtame aega ühisteks tegevusteks ja ettevõttesisesteks koolitusteks.

Arendav töökoht ja ametlik sissetulek.

TULEVIKUPLAANID

Meie eesmärk on olla number üks valik, kui soovitakse professionaalset kõrgtööde teenust. Plaanis on kasvada 30% aastas, kindlustada lepinguid Lääne-Euroopa turgudel, olla hea tööandja ning olla tuntud kui usaldusväärne bränd.

Kui tahad töökohta, kus ei hakka kunagi igav, siis kandideeri juba täna meie kiirelt arenevasse meeskonda!

KANDIDEERIMISEKS VAJUTA SIIA