Värvimistööd

Korrosioonist põhjustatud kulud on iga-aastaselt 2 500 000 000 000$ ehk 2,5 triljonit dollarit.
See summa moodustab üle 3,4% kogu maailma toodangumahust.
Regulaarne hooldamine ja värvimine aitab kaitsta teie konstruktsioone korrosioonikahjustuste eest.

Mida me pakume?

Katuse värvimine

Katuse värvimine algab katuse puhastamisest oksa- ja leheprahist ning katusele tekkinud samblast. Seejärel eemaldatakse katuse pinnalt terasharja ja kraabitsaga lahtine, pragunenud värv. Eemaldame ka rooste. Kui katus on puhastatud, võib seda värvida. Oluline on õige värvi valimine. Vana katuse ülevärvimisel tuleb esmalt kindlaks teha, millise värviga on katus eelnevalt värvitud.

LOE LISA!
Fassaadi puhastusteenused
Fassaadi puhastusteenused

Fassaadi värvimine

Fassaadi hoolduse juurde käib lisaks pesule ka värvimine. Pinna puhastamisel mustusest ei püsi tulemus kaua, kui pinda ei kaitsta või värvita. Värvimise eesmärk on hoida fassaadi pikemalt värskena. Värvimise puhul on oluline fassaadi tüüp (krohv, puit, tellis) ning töö teostamiseks valitud värv.

LOE LISA!

Mahutite värvimine

Enne mahutite värvimist peab puhastama pinnad vanast värvist ja roostest. Selle jaoks kasutatakse liivapritsi. Puhastatud pind kaetakse kruntvärviga ning seejärel värvitakse.

LOE LISA!
Mahutite puhastusteenused
Aknapesu

Metalli värvimine

Metallpindade värvimisel on esmalt vajalik selle puhastamine: lahtise värvi ning rooste eemaldamine. Metallpinnad on soovitav korrosiooni vältimiseks kruntida 1-2 kihis metallikruntvärviga ning enne pinnavärvimist lasta krundil põhjalikult kuivada. Kui pinnal esineb väikseid auke või ebatasasusi, tuleb pind täita pahtliga või lihvida liivapaberiga. Kattevärvimiseks peab valima vajalikele tingimustele vastava värvi.

LOE LISA!

Betoonkonstruktsioonide värvimine

Betoonkonstruktsioone on vaja värvida selleks, et need kestaks aastaid, oleksid vastupidavad, funktsionaalsed ja näeksid esteetilised välja. Oskuslikult valitud värvid ja asjatundlikult teostatud värvimistööd kaitsevad betooni hävimise ja keskkonna negatiivsete mõjude eest.

LOE LISA!
Fassaadi puhastusteenused

Korrosioonikaitse

Pindade puhastusteenused, mille käigus eemaldame vana värvi. Rooste eemaldame vastavalt nõutud puhastusklassini (Sa 2, St 2,5). Töömeetodid: kõrgsurvepesur, pesukeemia, liivaprits, märg liivaprits ning käsitsi puhastamine.

LOE LISA!

Tellimine

Helista või saada SMS: 5850 2424

või

ESITA PÄRING

Tehtud tööd 

Eastman painting 2018
Viru 6 katuse värvimine
Silja Europa laeva värvimine
Lõõtsa 12 värvimine

Rahukohtu 3 värvimine
Meeliku 21-2 fassaadi värvimine
Välja 37 vintskapi värvimine
Türi kiriku torni kattepleki värvimine

Vaata teisi tehtud töid!

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.