Lisaks kõrgtööde teostamisele korraldab Skyproff ka erinevaid kõrgtööde koolitusi. Üks populaarsemaid neist on mastitööde koolitus. See 3-päevane koolitus on mõeldud näiteks telekom-, mobiili- ja elektrimastidel töötavatele inimestele või uutele huvilistele. Loe edasi ja saa teada, kellele mastikoolitus mõeldud on ning miks on kasulik sellel osaleda.

Siin on mõned põhjused, miks soovitame osaleda mastitööde koolitusel:

1. Suurklientide rahulolu:
Siin on vaid mõned väljavõtted meie klientide antud tagasisidest. Viimase aasta klientide seas on olnud Connecto Eesti AS, Leonhard Weiss Energy AS, Eesti Kaitsevägi, Eesti Energia AS, Levikom Eesti OÜ, Telegrupp AS, Elektra Networks OÜ, Telog Eesti OÜ ja paljud teised.
 
“Jäin koolitusega väga rahule. Koolitaja oli professionaalne ja andis teema väga hästi edasi.”
Ülari, Eesti Kaitsevägi

“Lisaks töö spetsiifikale vajalike töövõtete kordamisele õpetati ka tehnikaid, mida võib vahel harva vaja minna, aga on vajalikud teadmised, mis muudavad teatud olukordades töö oluliselt lihtsamaks.”
Osaleja, Telog Eesti OÜ

“Väga praktiline. Osadel ülesannetel saab ka ise mõelda, mis on väga hea! Hommikud algasid klassitunniga ja peale seda praktiline osa, mis mulle väga meeldis.”
Osaleja, Protone OÜ

“Teoreetilises osas sain väga palju targemaks, varem ei teadnud paljudest asjadest suurt midagi, väga kasulik ja huvitav oli praktiline koolitus.”
Robert Pärn, Tallinna Vangla AS

“Toodi nähtavale palju ohte, millest mul varem aimugi polnud. Ja esimest korda kuulsid ka täiesti elementaarsest asjast  – tagavara köis. Mu lemmik lause, mis alati kuklasse kõlama jääb, on “anna endale teine võimalus”. Mulle jäid päevad lühikeseks…või siis päevasid väheks. Tahaks veel.”
Meelis Veeremets, Tallinna Vangla AS
.

2. Suur nõudlus tööturul
Hetkel on mastitöötajate järele suur nõudlus. Selles valdkonnas annab värskelt läbitud kõrgtööde ohutuskoolitus kindlasti konkurentsieelise. Samuti aitab see tagada klientide kindlustunde, et nende töömaal asju õigesti tehakse. Lisaks teadmistele on võimalik koolituselt leida uusi kontakte ja tutvusi — ning hea õnne korral lausa tööpakkumisi.

3. Kogenud koolitajad
Skyproffi kõrgtööde koolitusi viib peamiselt läbi Toomas Holmberg, IRATA 3. tase, tegutsev praktik ning aastatepikkuse kogemusega koolitaja. Mõnikord kaasame ka teisi meeskonnaliikmeid, näiteks võõrkeelsete koolituste korraldamisel.Igal juhul garanteerime, et Skyproffi koolitajad on

  • Aktiivsed praktikud, kellel on kogemusi mitmetel erinevatel tööobjektidel,
  • Aastatepikkuse kogemusega kõrgtööde valdkonnas,
  • Ise osalenud mitmetel kõrgtööde koolitustel ning oskavad näha asju osaleja vaatenurgast,
  • Põhjalike turvalisus-, ohutus- ja esmaabialaste teadmistega

4. Päris olusid imiteeriv koolituskeskkond
Skyproffi koolitussaal on 7 meetri kõrgune – see aitab luua “päris” kõrgtööde tunnetust. Ruumis on mitu “masti”, et osalejad saaksid harjutusi sooritada samaaegselt. Talvel on ruumis jahe, et harjutusolud oleksid võimalikult sarnased päris töökeskkonnale. Siiski on õppijad kaitstud vihma ja tuule eest..

5. Aitame vajadusel ka varustusega
Juba kogenud spetsialistid saavad tuua oma varustuse meile kontrolli (pädev isik peab kõrgtööde varustust inspekteerima vähemalt kord aastas). Uued tegijad saavad meie käest abi vajaliku varustuse valiku ja ostmisega. Pakume hüva nõu ning soodsaid pakkumisi varustuse komplektidele ja päästeseadmetele.

***

Kellele mastitööde koolitus mõeldud on?

 • Vähemalt 18-aastased
 • Heas füüsilises vormis, et ohutult kõrgustes töötada
 • Ei karda paaniliselt kõrgusi (väike hirm on OK)
 • Nii uued kui kogenud mastitöötajad
 • Nii mehed kui naised

3-päevane kursus on piisav, et osaleja oleks võimeline mastidel turvaliselt ja enesekindlalt töötama. Iga 2 aasta tagant tuleb läbida värskenduskursus (2 päeva), et teadmisi uuendada, mälu värskendada ja praktiliste harjutustega lihasmälu treenida.

HETKEL TEEB SKYPROFF KOOSTÖÖD MASTITÖÖDE ETTEVÕTTEGA, MIS OTSIB AKTIIVSELT UUSI TÖÖTAJAID!

Huvi meie koolituse läbinute vastu on tööturul suur. Töökoht ei ole garanteeritud.

P.S. Koolitusele võib tulla nii ettevõttega kui eraisikuna. Samuti teeme koostööd Eesti Töötukassaga.

Lisainfot Skyproffi mastikoolituste kohta leiad siit!

Huvi korral pane end julgelt ootelisti, et saaksid uute koolituste kohta esimesena infot.

Kui mastikoolitus ei ole siiski see, mida otsid, tutvu ka teiste Skyproffi kõrgtööde koolitustega:

Samuti ootame kõiki kõrgtööde valdkonna huvilisi TASUTA infotunnile – loe lisa siit!

osale mastitööde koolitusel!