Sisetööd kõrgustes

Sisetööd teostamine ei sõltu kõrgtöid tavaliselt takistavatest teguritest nagu tugev tuul või sadu. Ka siseruumides on palju töid, mille teostamisel saavad aidata meistrimehed köitel!
Sisepuhastustööd on olulised, et ära hoida tolmu kuhjumine. Tolm võib tekitada allergiaid, tolmuplahvatusi ning madalat hügieeni ja kvaliteeti tootmisliinidel. Nende ära hoidmine võib säästa ettevõttele tuhandeid eurosid.

Mida me pakume?

Puhastus

Teostame mitmesuguseid üldpuhastustöid siseruumides, kuhu ei pääse tavaliselt ligi. Teostame puhastust näiteks lagede all, kitsastes vahedes, šahtides, pööningutel, kõrgetes ruumides. Kasutame köisligipääsu tehnikat, mistõttu ei ole vajalik ruumi põrandapinda kasutada. Seega ei häiri meie töötajad tegevust põrandapinnal.

KÜSI PAKKUMIST
Fassaadi puhastusteenused
Tolmu eemaldamine

Tolmu eemaldamine

Katuse all olevad konstruktsioonid, lambid, kaablirennid, fermid ja ventilatsiooniseadmed koguvad enda peale tolmu. Kui tolmu koguneb liiga palju, võib toimuda hävitav tolmuplahvatus. Lisaks tekitab tuuletõmbusega alla kukkunud tolm kvaliteediprobleeme tootmises. Ohtlike olukordade vältimiseks soovitame tolmu puhastada regulaarselt.

KÜSI PAKKUMIST

Sisevärvimine

Teostame värvimist ja värvimise ettevalmistusi siseruumides. Vajadusel puhastame pinnad, krundime, katame sobiva värviga. Eelkõige võivad raskusi valmistada kõrged seinad ja laed ning kõrgetes ruumides asuvad metallkonstruktsioonid. Lisaks töö teostamisele aitame kliendi soovil ka materjalide tarnimisega.

KÜSI PAKKUMIST
Aknapesu
Mahutite puhastusteenused

Siseakende pesu

Teostame siseakende, klaaslagede, siserõdupiirete, kõrgete vaheseinte jm klaaspindade pesu. Puhastame raskesti ligipääsetavad pinnad kiirelt ja murevabalt. Köisligipääsu meetodi abil ei hõiva meie meeskond töö teostamise käigus põrandaruumi. Meie akende pesu eksperdid tagavad suurepärase tulemuse nii toas kui õues.

KÜSI PAKKUMIST

Tutvu meie portfoolioga!

PORTFOOLIO

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.