Fassaadi puhastus ja hooldamine

Skyproff on rahvusvahelise kogemusega kõrgtööde ettevõte, mis omab kogemusi 2010. aastast. Pakume oma klientidele professionaalset tulemust, paindlikkust ning sõbralikku kliendikogemust.

Mida me pakume?

fassaadi puhastus

Survepesu

Survepesu meetodil fassaadi puhastus tähendab, et teostame pesu kõrgsurvepesuriga, kasutades alpinistlikku meetodit. Tegemist on kiire ja keskkonnasõbraliku meetodiga, mida kasutatakse pinnamustuse eemaldamiseks. Teostame pesu vastavalt fassaadi pinnatüübile. Survepesu toob nähtavale kahjustuskohad, ei tekita tolmu ning tekitab vähe puhastusjääke. Teostame töid erinevatel fassaadipinnase tüüpidel, näiteks krohv-, puit- ja plekkpinnasel.

KÜSI PAKKUMIST!

Samblatõrje

Teostame samblatõrjet nii hoonete seinadel kui ka katustel. Fassaadi puhastus algab samblatõrjevahendi pritsimisega alale, kust on vaja sammal eemaldada, ning siis puhastame selle õrna survepesuga. Ülejäänu peseb maha vihm! Soovi korral katame ala ka kaitsevahendiga. See takistab sambla tagasikasvamist ning fassaad jääb kauemaks puhtaks.

KÜSI PAKKUMIST!
Fassaadi puhastus
Eripesu

Eripesu

Eripesu all mõeldakse tavalist fassaadi survepesu, kui fassaadil on värvi- või krohvitilgad. Teostame tööd kõrgsurvepesuriga, aga fassaadi puhastamiseks kasutame spetsiaalset vahendit, millega kindlustame kliendile puhta fassaadi. Eripesu teostame vastavalt projektile. Eemaldame fassaadilt erinevad värviplekid, graffiti jne. Pesu teostame happepõhise puhastusvahendiga.

KÜSI PAKKUMIST!

Valgusreklaamide ja logode pesu

Teostame valgusreklaamide ja logode pesu. Puhastamiseks kasutame teleskoopvardaid, mille otsas on hari. Harja peale jookseb puhtaks filtreeritud vesi. Hari hõõrub mustuse pinna küljest lahti ja veevool loputab reklaami või logo puhtaks. Valgusreklaamide ja logode pesemisel ei kasuta me survepesu, kuna survepesu kasutamisel tekib oht, et vesi läheb konstruktsiooni sisse. See võib rikkuda Teie reklaami või logo.

KÜSI PAKKUMIST!
Logode pesu

Meie kliendid

Saku õlletehase fassaadipesu

Teostatud tööde kvaliteedi ning inimeste ja autode ohutu liikumise tagamisvõtetega oleme kindlasti rahul.

Igor Mets, P. Pinna 19 KÜ

Skyproffis on sellised mehed, kes mõistavad ja lahendavad lennult, s.t. töötavad väga iseseisvalt ja on usaldusväärsed

Erki Ulm, CRISTELLA VT OÜ
Saku
EasyHome
Vanalinnaehitus
Regionaalhaigla
Survepesu
Arkaadia
0+
AASTAT ÕPPETUNDE
0
PESTUD FASSAADI AASTAS
0+
RAHULOLEVAT KLIENTI AASTAS
0
KINDLUSTUS

Tehtud tööd 

Viru keskuse fassaadi puhastus

Luise 25/27 fassaadi ja akende pesu

Sõpruse ärimaja fassaadi ja akende pesu

Endla 4 fassaadi pesu

Scandic Park Hotel Soome fassaadi pesu

Pakri 4, Paldiski fassaadi pesu

Kreutzwaldi 3 fassaadi ja akende pesu

VAATA ROHKEM!

Küsi personaalset pakkumist!

KÜSI PAKKUMIST

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Puhastamisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või tokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.

Soodne ja kvaliteetne

Tellides töö otse teostajalt, garanteerime Teile soodsama maksumuse ja kõrge kvaliteedi.