Eelmisel suvel sai Türi kiriku tornikiivri plekk luitunud punase värvi asemel peale uue, säravpunase värvikihi. Enne seda tuli töid teostanud ettevõtte töömeestel pind värvimistöödeks ka ette valmistada. Nii olidki nad mitu päeva ämblikmeeste kombel ametis tornikiivri pesemisega.

Lisaks survepesule ja värvimistöödele tegid samad mehed ära ka ettevalmistused tänavusuviseks projektiks ning eemaldasid kirikutorni fassaadilt ka pudenema kippuvat krohvikihti.

Tegemist oli firma Skyproff meestega, kes maa ja taeva vahel teostatud töö etapid ka üles pildistasid. Ning ega igaüks ei saa kiidelda sellega, et pääseb mõne kiriku tornikukega ühisele sõbrapildile.

Skyproff tegevjuhi Mihkel Nurme sõnul on juba ettevõtte nimeski ühendatud omavahel kaks mõistet, mis neid hästi iseloomustab: spetsialistid ja kõrgustes töötamine. „Meie eripäraks on köisligipääsu meetodi kasutamine, mis võimaldab teha töid kõrgustes ja keerulistes kohtades. See on turvaline alternatiiv juhtudel, kui tõstuki ja tellinguga ligipääs on piiratud või kulukas, näiteks tööstuslike korstnate remondi puhul,“ selgitas ta.

Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad hoonete fassaadide või katuste puhastus, remont ja värvimistööd. Paigaldatakse kõrgustesse valgustahvleid, redeleid ja käiguteid. Vajadusel eemaldatakse katustelt või fassaadidelt ebavajalikke seadmeid. „Lisaks oleme tellija jaoks silmad seal, kuhu tavainimese nägemine ei ulatu ehk teeme inspektsioone ja vaatlusi, koostades probleemsetest kohtadest raporti koos piltide ja videotega,“ loetles Nurm tegevusi.

Loe artiklit edasi siit.

Skyproff värvib pindu, kuhu tavavarustusega ei pääse! Uuri lisa.