Hooldus ja puhastus

Puhastus köisligipääsu meetodil, mis võimaldab teha töid kõrgustes ja keerulistes kohtades. See on turvaline alternatiiv juhtudel, kui tõstuki ja tellinguga ligipääs on piiratud või kulukas, näiteks katuste ja fassaadide puhastusel.

Fassaadi puhastusteenused

Lume ja jää eemaldamine katuselt

Lume koristus ja jääpurikate eemaldamine lame- ja kaldkatustelt. Kogemused 2010. aastast. Tööde teostamisel säilitame teie katuse hea seisukorra. Tagame lume eemaldamise ohutult ja turvaliselt.

VAATA LISAKS

Rennide puhastus

Vihmaveerennide puhastusteenused, mille käigus eemaldame rennidest ajaga kogunenud sodi ja mustuse. Pääseme ligi ka raskematesse ja kõrgematesse kohtadesse, kuhu tõstuki või redeliga ligi ei pääse. Sügisene ja kevadine puhastus ennetab soovimatuid lekkeid ja purunemisi.

VAATA LISAKS
Roostetööd
Fassaadi puhastusteenused

Fassaadi puhastus

Fassaadi puhastamine pikendab selle eluiga. Betoon-, kivi-, klaas-, plekk- ja krohvitud pindade puhastus. Tavaline survepesu (200 bar), kõrgsurvepesu (340 bar), ultra kõrgsurvepesu (1200 bar). Mustuse, sambla ja vetikate keemiline ning mehaaniline eemaldamine. Pindade kaitseainega katmine aeglustab uue mustuse kogunemist ning takistab sambla kasvu. Oleme puhastanud 60 000+ m2 fassaadi pinda.

VAATA LISAKS

Aknapesu

Akende pesu raskesti ligipääsetavates kohtades. Kasutame peamiselt köisligipääsu meetodit, kuid ka tõstukit, rippkorve ja teleskoopvart (filtreeritud puhta vee süsteemiga). Teostame kogu hoone akende pesu korraga, vajadusel pakume ka erilahendusi. 

78% tellijatest on meie püsikliendid, kes tellivad akende pesu 1-2 korda aastas. 10 tegutsemisaasta jooksul oleme pesnud üle 100 000 akna.

VAATA LISAKS
Aknapesu
Mahutite puhastusteenused

Katusepesu

Oleme spetsialiseerunud kaldkatuste pesemisele. Puhastamiseks kasutame kõrgsurvepesurit ning vajadusel samblaeemaldus- ja katusekaitsevahendeid. Katused vajavad hooldust ja puhastust umbes iga 5 aasta tagant. See pikendab katuse eluiga.

VAATA LISAKS

Mahutite puhastus

Mahutite välipuhastusel eemaldame tolmu, õli, rasva, mustuse ja muud jäägid.
Puhastades kasutame kõrgsurvepesurit, liivapritsi ja vastavalt mustusele valitud puhastusaineid.Mustad mahutid korrodeeruvad kiiremini ja nende eluiga lüheneb. Õlide puhul lisandub veel tuleoht. Tänu köisligipääsu meetodile saame puhastada ka kõrgeid ja raske ligipääsuga mahuteid.

VAATA LISAKS
Mahutite puhastusteenused
Tolmu eemaldamine

Tolmu eemaldus

Tolmu kogunedes suureneb tulekahju või lausa tolmuplahvatuse risk. Alla kukkunud tolm tekitab kvaliteediprobleeme, eriti toiduaine- ja elektroonikatööstuses. Oleme spetsialiseerunud tolmu eemaldamisele kõrgustes. Puhastame katuse all olevad konstruktsioonid, lambid, kaablirennid, fermid ja ventilatsiooniseadmed.

VAATA LISAKS

Rooste eemaldamine ja korrosioonitõrje

Pindade puhastusteenused, mille käigus eemaldame vana värvi. Rooste eemaldame vastavalt nõutud puhastusklassini (Sa 2, St 2,5). Kasutame kõrgsurvepesurit, pesukeemiat, liivapritsi, märga liivapritsi ning käsitsi puhastamist.

VAATA LISAKS
Roostetööd

Tehtud tööd 

Tartu Puusepa 8 aatriumi puhastus
Loo Muna skulptuuri puhastus
Kiriku tee 16 fassaadipesu
Leiva 1 jahusilo puhastus
Pikk 17, Võru, jahusilode puhastus
KNC jahutustorni puhastus seest

Fermide puhastus Tehase 2, Otepää
Aruküla tee 59 puhastustööd (ABB)
Paljassaare põik 4 puhastusteenus
KNC korstna pitsi puhastus
Toompuiestee 24 RMK klaaskatuse puhastus

vaata veel tehtud töid

Klientide tagasiside

Skyproffis on sellised mehed, kes mõistavad ja lahendavad lennult, s.t. töötavad väga iseseisvalt ja on usaldusväärsed

Erki Ulm, CRISTELLA VT OÜ

Kiire reageerimine väljakutsele. Proffessionaalselt teostatud tööd.

Gunnar Hallkäär, EESTI ENERGIA AS

Oleme rahul sellega, kuidas töö oli tehtud. Ma mõtlen, et tulevikus küsin teie käest veel abi.

Denis Pavlov, IRU elektrijaam

Tutvu meie portfoolioga!

PORTFOOLIO

Miks meid valida?

Üle 300 kliendi aastas

Meie teenuseid kasutavad nii korteriühistud, kinnisvaraettevõtted kui ka ehitusettevõtted.

Professionaalsed ja kogenud tehnikud

Töötajad omavad kõrgtööde jaoks vajalikku väljaõpet rahvusvaheliselt tunnustatud standardi IRATA järgi ja lisaks spetsialisti väljaõpet tööspetsiifilises valdkonnas.

Raske ligipääsuga kohad

Pesemisel kasutame alpinistlikke meetodeid, tõstukeid või pesemistokke, mis annavad meile mobiilsuse. Teeme puhtaks ka kõige raskema ligipääsuga kohad.